JA SLOVENSKO

OBSAH

OBSAH

    Fotogaléria

    Školský rok:

    Zoznam galérií

    počet galérií: 83

    Fotogaléria

    Školský rok:

    Zoznam galérií

    počet galérií: 83

    OBSAH

      Zoznam učiteľov

      E-mail
       
       
      Ing. Alena HREŠKOVÁ Hr Rozvrh
      Riaditeľka
      riaditel@souplevoca.sk, alena.hreskova@gmail.com
       
       
      RNDr. Viera LABUDOVÁ La Rozvrh
      Zástupkyňa
      Triedna učiteľka: I.XY
      Triedna učiteľka: IX.A
      Zástupca v triede: I.AA
      Zástupca v triede: I.AC
      Zástupca v triede: I.BK
      Zástupca v triede: I.BT
      Zástupca v triede: I.CP
      Zástupca v triede: I.CR
      Zástupca v triede: I.DR
      Zástupca v triede: I.DS
      Zástupca v triede: I.EV
      Zástupca v triede: I.SA
      Zástupca v triede: I.SC
      Zástupca v triede: I.XY
      Zástupca v triede: II.AA
      Zástupca v triede: II.AC
      Zástupca v triede: II.BK
      Zástupca v triede: II.BT
      Zástupca v triede: II.CP
      Zástupca v triede: II.CS
      Zástupca v triede: II.DR
      Zástupca v triede: III.AA
      Zástupca v triede: III.AC
      Zástupca v triede: IX.A
      Vedie krúžok: Volejbalový
      zastupca@souplevoca.sk
       
       
      Ing. Jozef BABÍK Ba Rozvrh
      Triedny učiteľ: III.AA
      Triedny učiteľ: III.AC
      Vedie krúžok: Informatika v každodennom živote
      jozo.babik@gmail.com
       
       
      Mgr. Lucia BARTKOVÁ Ba Rozvrh
      Majsterka
      Triedna učiteľka: I.EV
       
       
      Bc. Peter BERNÁTH Be Rozvrh
      Majster
      Triedny učiteľ: II.BK
      Triedny učiteľ: II.BT
      Vedie krúžok: Servisák
       
       
      Ing. Tomáš DUBIŇÁK Du Rozvrh
      Triedny učiteľ: II.AA
      Triedny učiteľ: II.AC
      tomas.dubinak@post.sk
       
       
      Ing. Katarína DUCHOVÁ No Rozvrh
      Učiteľka
       
       
      Mgr. Dominika FEJEŠOVÁ Fe Rozvrh
      Triedna učiteľka: I.AC
      Vedie krúžok: Maturujem zo slovenského jazyka
       
       
      Mgr. Ladislav HOSTINSKÝ Ho Rozvrh
      Učiteľ
       
       
      Bc. Zdenka KISEĽOVÁ Ki Rozvrh
      Majsterka
      Triedna učiteľka: I.BK
      Triedna učiteľka: I.BT
      Vedie krúžok: Móda
      zkiselova@gmail.com
       
       
      Mgr. Zuzana KOLLÁROVÁ Ko Rozvrh
      Triedna učiteľka: I.DR
      Triedna učiteľka: I.DS
      Vedie krúžok: Konverzácia v anglickom jazyku
      zuzana.kollar2@gmail.com
       
       
      Mgr. Zuzana KRÁTKA Kr Rozvrh
      Triedna učiteľka: I.SA
      Triedna učiteľka: I.SC
      Vedie krúžok: Administratíva a korešpondencia
       
       
      PaedDr. Júlia MURIOVÁ Mu Rozvrh
      Učiteľka
       
       
      Ing. Marta ORAVCOVÁ Or Rozvrh
      Triedna učiteľka: I.CP
      Triedna učiteľka: I.CR
      Vedie krúžok: Informatika v chémii
       
       
      Pavol SKLADAN Sk Rozvrh
      Triedny učiteľ: I.AA
      Vedie krúžok: Športové hry
       
       
      Bc. Marián SLIVKA SM Rozvrh
      Majster
       
       
      Mgr. Anna SOĽANOVÁ SO Rozvrh
      Majsterka
      Vedie krúžok: Koláč
      annasolanova@azet.sk
       
       
      Ing. Erika SOPKOVÁ SE Rozvrh
      Hlavná majsterka OVY
      Vedie krúžok: Med
      hmov@souplevoca.sk, sopkova.erika@gmail.com,
       
       
      Ing. Tomáš SUCHÝ ST Rozvrh
      Majster
      Vedie krúžok: Diagnostický
       
       
      Ing. Štefánia ŠUPOLOVÁ Šu Rozvrh
      Triedna učiteľka: II.DR
      Vedie krúžok: Podnikanie v cestovnom ruchu
       
       
      Ing. Milan TATARKA Ta Rozvrh
      Triedny učiteľ: II.CP
      Triedny učiteľ: II.CS
      Vedie krúžok: Výpočtovej techniky

      © aScAgenda 2019.0.1141 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 29.11.2018

      Novinky

      Kontakt

      • Stredná odborná škola služieb Majstra Pavla, Kukučínova 9, Levoča
        Kukučínova 9, 054 27 Levoča
      • 053 451 3291-3

      Fotogaléria