• Športové podujatie: All stars volunteering

Naše dve žiačky sa v dňoch 19. 4. 2024 – 21. 4. 2024 zapojili do dobrovoľníckej akcie tretieho ročníka športového podujatia v Prahe pod názvom: All stars volunteering, ktoré organizovala mládežnícka organizácia: Youth for Equality. Športové disciplíny prebehli v sobotu a žiačky mali na výber z dvoch disciplín podľa vlastného výberu: beh na 100 m., beh na 400 m., beh na 800 m., skok do diaľky, vrh guľou.

Ďakujeme našim žiačkam za podporu tejto akcie.

• REVOLUTION TRAIN– protidrogový vlak

• Dňa 17. 4. 2024  sa naši  žiaci zúčastnili prehliadky protidrogového vlaku v Spišskej Novej Vsi, ktorého cieľom bolo zapôsobiť na návštevníka vlaku, na jeho pohľad na legálne a nelegálne drogy, závislosti a tak ho inšpirovať k pozitívnym životným voľbám. Prehliadka protidrogového vlaku v nich zanechala veľmi silný zážitok s príbehom, ktorý z nás nechce nikto zažiť (často však pokušeniam podľahneme hlavne v mladom veku).

ŽIVOT je KRÁSNY a je len JEDEN, záleží len na nás AKOU CESTOU sa VYBERIEME!

• Kukučínova 9 054 27 Levoča Slovakia
        • Ing. Alena Hrešková - riaditeľka školy, odborné strojárske predmety, riaditel@souplevoca.sk RNDr. Viera Labudová - zástupca riaditeľa školy pre teoretické vzdelávanie, zastupca@souplevoca.sk Ing. Monika Fľaková - zástupkyňa riaditeľa pre technicko-ekonomickú činnosť, ekonom@souplevoca.sk Ing. Erika Sopková, hlavná majsterka odbornej výchovy, hmov@souplevoca.sk